З...ЛА ця ОПОЗИЦІЯ .

22 ноября 2011, 12:27
Адвокат, член Ради Адвокатів міста Києва
0
625

Дуже легко бути ситим та обігрітим та розмірковувати про майбутнє, якого немає.

Роздратування викликає позиція осіб, які називають себе опозицією.

Одні переносять центр опозиції в Донецьк, інші голосують за новий «старий» закон про вибори, мріючи про місця в парламенті, треті, не зовсім «чисті на руку»,  розмірковують із-за грат про інертність народу.

Панове ! Схаменіться - це завдяки вам, донецькі «професіонали» зґвалтували цей самий народ та довели його до голодних бунтів. Саме , цей народ змите все на своєму шляху, включаючи вас.

 Я не знаю , хто чи що може спасти цей народ - напевне лише він сам. Одне можу сказати , що так званні «опозиційні» сили всіх дістали та скомпрометували себе як політики та представники народних мас  .

Якщо у вас є честь та гідність то віддайте свої мандати донецьким «дворянам»- нехай бавляться та починайте все спочатку. Адже дуже легко бути ситим та обігрітим та розмірковувати про майбутнє, якого немає.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Луценко,опозиція,Тимошенко тюрьма
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.