Чому Комітет опору диктатурі перетворився в опору для диктатури?

24 ноября 2011, 11:09
0
744

Українська партія вважає, що Комітет опору диктатурі припинив своє існування 17 листопада 2011 року о 19.28 за київським часом.

Українська партія вважає, що Комітет опору диктатурі припинив своє існування 17 листопада 2011 року о 19.28 за київським часом. Ця структура, навіть не встигнувши як слід зіп’ятись на ноги, не говорячи вже про ефективну роботу, зганьбила себе в очах усього українського суспільства.
Так звані опозиціонери від БЮТ та ФЗ (Фронт Зрадників, що намагаються з іменем Яценюка потрапити до парламенту), а також окремі НУНСівці своїми голосами ліквідували організацію, яка мала серйозні шанси стати об’єднавчою силою на противагу діючій владі. Отримавши від народу мандат довіри, парламентська опозиція фактично дискредитувала Верховну Раду, даючи громадянам зрозуміти, що інтереси суспільства абсолютно нікого не цікавлять, коли мова йде про особисту вигоду.
Ми неодноразово наголошували, що Закон «Про вибори народних депутатів», проголосований 366 народними депутатами–це акт цинічної змови окремих псевдоопозиціонерів із бандитською владою. Домовитись принаймні про блоки та про 3% виборчий бар’єр було абсолютно реально. Проте для цього зовсім нічого не було зроблено. При цьому народні обранці діяли свідомо, поставивши перед собою ціль не допустити оновлення парламенту за рахунок нових, незаплямованих політичних сил.
Українська партія підтримує ініціативу «Громадянської позиції» про їхній вихід із КОДу. Найближчим часом відбудеться засідання політради Української партії, на якій ми розглянемо питання про доцільність нашого подальшого перебування в даному утворенні: ця структура, на наш погляд, цілком дискредитувала себе, перетворившись в опору диктатури, і навряд чи має право на існування.
Українська партія вважає, що політичні сили, які по-справжньому вболівають за майбутнє України, мають неодмінно сісти за стіл переговорів, об’єднатися в коаліцію і підписати «Меморандум за чесні вибори». Тільки об’єднавши зусилля, ми зможемо здобути перемогу над кланово-олігархічним режимом.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.