ЛІЦЕНЗІЯ НА ВБИВСТВО

28 ноября 2011, 19:33
0
900

Коли вбивали чорнобильців, я – мовчав, тому що я не чорнобилець. Коли вбивали студента Індило, я – мовчав, тому що я не студент. Коли прийшли за мною, уже нікому було мене захищати.

Коли вбивали чорнобильців, я – мовчав, тому що я не чорнобилець.

Коли вбивали студента Індило, я – мовчав, тому що я не студент.

Коли вбивали журналістів, я – мовчав, тому що я не журналіст.

Коли прийшли за мною, уже нікому було мене захищати.

Ми видали владі ліцензію на вбивство. Вбивство своїх громадян. Політики й не політики, чорнобильці й не чорнобильці, донеччани й тернополяни – ми разом вклали в руку влади ліцензію на вбивство. Свідомо чи несвідомо. Своїми діями чи своєю бездіяльністю.

Ми закрили очі на Межигір'я. Ми закрили очі на здачу Севастополя. Ми закрили очі, коли садили опозиціонерів. Ми сором'язливо зажмурилися, коли Табачник обізвав 7 мільйонів галичан виродками. Ми терпіли, коли Азаров сказав нам "дапашліви". Ми все проковтнули й розв'язали владі руки.

А безкарність породжує монстрів. Ми породили монстрів.

Сьогодні ті, хто при владі, вбивають своїх громадян. Вбивають тих, хто роками голосував за них й дотепер вважав їх "своими парнями". І вони ніколи самі не зупиняться. У них відмовили гальма. Вони, як дикі звірі, почули жагу. Жагу до влади, грошей й крові.

І їх не зупинить ні Москва, ні Вашингтон, ні Брюссель. У нас просто не має іншого вибору. Ми САМІ мусимо їх зупинити.

Інакше завтра вони прийдуть за тобою.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.