Львівський Сокіл перетанцював новозеландський хака

13 декабря 2011, 11:30
0
517

Розповідь про нестандартний підхід до спорту та міжнародний обмін досвідом...

З нагоди  Всесвітнього дня футболу,  на сцені одного із нічних клубів, львівська команда регбістів презентували свою версію танка під назвою «хака».

http://www.youtube.com/watch?v=i8zAfG1nXPE&feature=youtu.be

В такий спосіб бронзові призери чемпіонату України з регбі клуб «Сокіл» переймали досвід і традиції іноземних колег, адже як відомо танець хака - це чоловічий бойовий  танок  збірної з регбі Нової Зеландії  All Blacks. Це свого роду ритуал, що поєднує в собі танці, спів та своєрідну міміку, що дозволяє гравцям збірної налаштуватися на гру, забувши про все.

Сотні років тому хаку виконували воїни тубільного  населення Нової Зеландії, так звані маорі: перед кожним боєм вони за допомогою страхітливих рухів тіла і криків, із виряченими очима і висолопленим язиком, своєю лютою експресією намагалися залякати ворога.  Сьогодні ж хака є неодмінним атрибутом громадських і державних заходів Нової Зеландії. Втім популярність  на весь світ цей обрядовий спів у супроводі чітких рухів здобув завдяки національній команді країни з регбі.

Переглянути відео традиційного новозеландсько-регбійного бойового танцю можна тут:

http://www.youtube.com/watch?v=kjVqZkDZrgg

http://www.youtube.com/watch?v=tdMCAV6Yd0Y

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Haka Sokil Rugby Lviv,клуб Сокіл Регбі Львів
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.