Фільм про Синевир - кращий

16 декабря 2011, 12:59
Журналіст, еколог, письменник
0
419

Фільм про Синевир - кращий

З метою висвітлення сучасного стану природно-заповідного фонду держави, шляхів покращення стану природи і збереження біорізноманіття, Програма розвитку ООН/ГЕФ провела відеоконкурс «Заповідна Україна», на який було подано 57 робіт, зокрема документальні хроніки, художні стрічки, міні-фільми тощо. Перше місце здобув Національний природний парк «Синевир» та режисер Андрій Михайлик за фільм «Синій Вир Карпат». Ця робота знайомить з унікальними куточками Національного природного парку «Синевир», діяльністю установи та особливостями культурної спадщини регіону.

На урочистій церемонії в Гете-Інституті Національному природному парку «Синевир» за лідерство у творчому конкурсі вручено диплом переможця, а фільм «Синій Вир Карпат» увійде до збірки «Заповідна Україна», яку побачить вся країна.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.