Лист Святому Миколаю

19 декабря 2011, 09:28
0
648

Хай вони прокинуться й зрозуміють: подати руку слабшому, це не "впадло", а шляхетно. Що допомагати ближньому, це не "в западло", а по-християнськи , що "піліть бюджет" - це не "розвесті лохов"...

Святий наш покровителю Миколаю! Поклади під подушку їм розуму. Поклади любові до України.  Святий Миколаю, розкажи їм у їхніх снах, що їхні межигір'я, яхти і гелікоптери  - тлінь. Розкажи їм, що  золотий унітаз це не те, для чого варто прожити життя. Втовкмач в їхні голови, що вони не вічні.

 

Даруй їм розуміння доброї справи. Вдихни в них любов до ближнього. Хай вони прокинуться й зрозуміють: подати руку слабшому, це не "впадло", а шляхетно. Що допомагати ближньому,  це не "в западло", а по-християнськи , що "піліть бюджет"  - це не "розвесті лохов", а порушення заповіді "не вкради".

 

Святий Миколаю. Ти добрий. Тобі відомо, що таке співчуття. То дай їм здоров'я.  Дай їм здоров'я, бо в здоровому тілі здоровий дух. А там де дух  - там любов до ближнього, до землі, на якій народився. І до людей, що живуть поруч.

 

Святий Миколаю, даруй їм таку ласку. Даруй, бо ми не такі добрі й  терплячі, як ти, Святий наш покровитель. Даруй, бо ми вже не в силі їм щось дарувати. Даруй, бо чаша нашого терпіння переповнена.

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.