Активісти громадських організацій показали, як вони хочуть в Європу

19 декабря 2011, 10:12
Журналист, студент, общественный деятель.
0
575
Активісти громадських організацій показали,  як вони хочуть в Європу

Акція протесту відбулася поблизу Банкової сьогодні, 19 грудня.

Активісти ВГО «Коаліція Учасників Помаранчевої Революції», «Братство Св. Луки», «Порядок і Достаток», «Чорний комітет» та окремі представники інших об’єднань намагалися привітати учасників самміту «Україна – Євросоюз» та показати, як українці насправді хочуть в Європу.

Проте, до самої Адміністрації Президента активістам дійти не вдалося. На повороті до Банкової мітингувальників із прапорами України та «Євросоюзу» почали затримувати. Учасники мітингу вигукували гасла: «Вимкни Яника, Увімкни Європу!», «Ми в Європу, Яник – в жопу!». На місце приїхав «Беркут», який почав забирати людей. «Гопники в погонах!» - скандували до правоохоронців активісти.

15 осіб зараз знаходиться тільки у одній міліцейській машині. Не відомо, чи затримали ще когось. За попередніми даними стало відомо, що, можливо, є ще затримані, які знаходяться у райвідділку на вул. Московській. 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.