У Рівному засідав Клуб інвесторів

20 января 2012, 09:52
переводчик, журналист
0
435

Спеціальним гостем засідання став керівник Регіонального центру з інвестицій та розвитку, патентний повірений на Рівненщині Юрій Трачук

Ознайомитися із актуальними програмами для розвитку бізнесу, отримати кваліфіковану консультацію, оглянути приклади успішного застосування цих можливостей на підприємствах регіону — з такими цілями зібралися 17 січня 2012 року о 19.00 год. у приміщенні рівненської консалтингової компанії «Лотос-інвест» дванадцять учасників Рівненського клубу інвесторів. Спеціальним гостем засідання став керівник Регіонального центру з інвестицій та розвитку, патентний повірений на Рівненщині Юрій Трачук.

Упродовж майже 2-х годин запрошений експерт детально виклав два основних питання:
•    Програма "SABIT. Безкоштовне бізнес-стажування у США". "SABIT" — це програма Міжнародної Адміністрації Торгівлі США. Вона пропонує менеджерам середньої або вищої ланки та технічним працівникам скористайтися можливістю 3-тижневого стажування на найкращих підприємствах США (в т.ч. і у сфері послуг);
•    "Міжнародна експертна допомога PUM Netherlands Senior Experts". Мета PUM — допомогти українським малим і середнім підприємствам у розвитку, передати їм досвід європейського підприємництва, залучити до партнерських стосунків із компаніями ЄС. Таким чином поліпшити бізнес-клімат, сприяти створенню робочих місць та переходу до прозоріших виробничих процесів в Україні.

Слід зазначити, що обидва ці питання становили значний інтерес для учасників Клубу. Після кожної мультимедійної презентації до Ю.Трачука лунали десятки уточнюючих запитань, на які запрошений гість відповідав впевнено і професійно, що особливо було усім до вподоби. Навіть після завершення запланованих сесій, гості не хотіли залишати залу засідань: вони із запалом обговорювали презентацію та домовлялися про особисті зустрічі із відповідальними працівниками регіонального центру з інвестицій та розвитку з метою оформлення заявочної документації - хто на виклик міжнародного консультант, а хто – на ділове стажування до Сполучених Штатів.
Два учасника відразу проінформували організаторів, що готові запросити голландських консультантів для розвитку власного бізнесу за рахунок пропонованої грантової програми Уряду Нідерландів,  ще три особи заявили про намір негайно розпочати процедуру підготовки матеріалів для заокеанського бізнес-стажування.
Отож, захід мав успіх серед його учасників. Олена Середюк (оргкомітет проекту «Клуб інвесторів») насамкінець заходу подякувала усім присутнім за участь та інтерес до клубу інвесторів й повідомила про намір незабаром провести у ресторанному комплексі «Колиба» ділову гру «Мафія», в рамках якої відбудеться також частування стравами італійської кухні. 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.