Анонс: прес-конференція з представниками Ради протестантських церков

20 января 2012, 11:14
журналист, историк, педагог.
0
454

Запрошуємо колег! Прес-конференція «2012 рік в Україні: нові виклики і перспективи крізь призму християнських цінностей» з протестантськими лідерами відбудеться 24 січня о 10:30 у приміщенні Уніан.

Прес-конференція «2012 рік в Україні: нові виклики і перспективи крізь призму християнських цінностей» з представниками Ради євангельських протестантських церков відбудеться 24 січня о 10:30 у приміщенні агентства Уніан.

За кого будуть голосувати християни-протестанти? Як українцям ставитись до оголошеного на 2012 рік «кінця світу», до прогнозованих експертами економічних та політичних криз? Яким чином навернення до християнських світоглядних цінностей здатне врятувати Україну від можливих криз та потрясінь?

З журналістами спілкуватимуться керівники різних протестантських конфесій: голова духовно-консультативної ради Союзу євангельських християн-баптистів України Григорій Іванович Комендант, старший єпископ Союзу Церков християн віри євангельської (п’ятидесятників) Михайло Степанович Паночко, президент місіонерського товариства «Світло на сході» Василь Іванович Давидюк та інші.
Щоб отримати розгорнуту відповідь, яка задовольнить запити Ваших читачів та вимоги Вашого ЗМІ, пропонуємо надіслати запитання до керівників конфесій заздалегідь за адресою: aimurzin@mail.com
Акредитація журналістів за тел. 093-461-5257, контактна особа - Андрій Мурзін.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.