Вбивці у владі !

23 января 2012, 16:00
0
698
Вбивці у владі !

"партійне братерство та зв'язки "

                                          Вбивці у владі

 

Заступник голови Молодіжної профспілки України Андрій КОПАЧІВСЬКИЙ звинуватив голову Тернопільської області Валентина ХОПТЯНА у зумисному вбивстві і закликав його подати у відставку.

 

Він нагадав, що перед святкуванням Нового року, губернатор Тернопільської області Валентин Хоптян здійснив дорожньо-транспортну пригоду, в якій загинула людина. Всі факти вказують на причетність керівника області до цієї події, вважає Копачівський. Але партійне братерство та зв'язки якими володіє губернатор, дозволили йому уникнути покарання. водночас, як зазначив заступник голови Молодіжної профспілки України, люди, які намагались приховати цей факт, явно не виконали свої обов'язки. Не вміють вони гарно брехати!

 

31 грудня 2011 року Валентина Хоптяна та керівників районних держадміністрацій можна було побачити в одному із ресторанів міста Тернопіль, які святкували корпоратив”. Також губернатор у другій половині дня, продовжив святкування одному із закладів міста Скалат Підволочиського району. Звичайно не обійшлось все без хмільних напоїв. Селище ж Вільхівці, поблизу якого трапилось ДТП, знаходить на дорозі, яка веде від міста Скалат до будинку губернатора в селище Чемерівці. По географії все сходиться.

У зв'язку ізцим трагічним випадокм виникають і багато інших неприємних для влади питань: автомобіль орендований, проте для чого і ким? За версією правоохоронців винуватцем аварії є працівник ДАІ, але відколи працівники ДАІ орендують авто, вартістю понад 200 тис. грн., для власних потреб?

 

Андрій Копачівський вважає, що влада активно буде приховувати факт вини Хоптяна у цій пригоді і надалі. Адже він є керівником обласної орагнізацї партії Регіонів. А напередодні виборів до Верховної Ради це буде негативно впливати на рейтинг «партії влади». проте, якщо нинішня влада краща за попередню, то чом вона вигороджує Хоптяна так само, як колись БЮТ – Лозинського?

 

В якій європейській державі керівник такого рівня може дозволити собі п'яним сісти за кермо позашляховика та скоїти дорожню катастрофу, яка стала смертельною для чоловіка, що мав зустріти сина, якого вже давно чекав із закордону?

 

Заступник голови Молодіжної профспілки України звертається дот правоохоронних органів із запитанням: коли закінчиться це беззаконня? Коли винні понесуть відповідальність за свої вчинки? Коли в тюрми сядуть люди, які скоїли злочини, а не лише прийняли політичні рішення? Коли українці зможуть довіряти владі та жити спокійно?

 

А. Копачівський звертається до Президента України: у Вас є всі докази причетності Хоптяна до вбиства, то чому ж Ви не звільните губернатора-вбивцю? На Вашому місці я б не хотів у свої команді мати таку людину, зазначив заступник Голови Молодіжної профспілки України.

 

Молодіжна профспілка України вірить і сподівається, що Президент України врахує думку громади, висновки правоохоронців та зробить необхідні кадрові висновки.

 

 

Прес-служба Молодіжної профспілки України

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.