22 січня - історична дата для міста Хмельницького

23 января 2012, 16:45
Проектний менеджер. Громадський діяч. Просвітник.
0
558
22 січня - історична дата для міста Хмельницького

У День Соборності України в Хмельницькому було сформовано найдовший в історії міста живий ланцюг

          В неділю, 22 січня м.Хмельницький став свідком безпрецедентної історичної події. Підчас святкування Дня Соборності України було сформовано найдовший в історії міста живий ланцюг. Близько чотирьохсот хмельничан, взявшись за руки утворили "Ланцюг єдності", розтягнувшись від міського пляжу до перехрестя вул. Прибузької і вул. Кам’янецької. Ініціатори акції, активісти Громадянського руху "Українська весна", символічно з’єднуючи два береги річки Південний Буг мали на меті продемонструвати єдність громади міста Хмельницького. 

            Флеш-моб стартував о 14:00. Учасники акції збиралися з 13:15 на майданчику поруч з ТРЦ "Оазис". Доки вони очікували на початок історичної події, організатори пригощали їх чаєм та печивом, а також роздавали усім охочим жовто-блакитні стрічки і наносили на обличчя різноманітні зображення в національних кольорах. Протягом усього часу лунали запальні патріотичні пісні.

Спеціальними гостями заходу були Іван Іванович Сліпко та Сергій Олександрович Скоробагатий, відповідно співорганізатор та учасник живого ланцюга 1990 року. Вони поділилися своїми спогадами про перший живий ланцюг зі Львова до Києва та закликали хмельничан до єднання.

«Це був перший публічний захід Громадянського руху "Українська весна". І символічним є те, що він покликаний об’єднувати людей. Попереду нас чекає ще багато історичних подій. А святкувати День Соборності України утворенням живого ланцюга відтепер стане щорічною нашою традицією.» - наголосив Руслан Рохов, координатор акції "Ланцюг єдності" та ініціатор Громадянського руху "Українська весна".
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.