У Києві “Лукашенка” порубали сокирою

24 января 2012, 13:50
журналіст
0
627

Сьогодні, 24 січня, біля стін Білоруського посольства в місті Києві активістами ВГО КУПР та Чорного Комітету була проведена акція “Страта відмороженого бацьки”.

Нагадуємо, що 19-го грудня в Білорусі невідомими було викрадено і піддано знущанням громадянок України. Про це було повідомлено в правоохоронні органи Білорусі. Також на тілі потерпілих було зафіксовано тілесні ушкодження. Однак, не зважаючи на виявлені факти злочину, МВС Білорусі відмовило в порушенні кримінальної справи.
Активісти зліпили сніжного Олександра Лукашенка. Голову прикрасили носом-картоплею, вусами та волоссям. На тулуб прикріпили клеймо “адмарожаны бацька”.
Під кінець заходу сніжного батьку було обстрижено, облито зеленкою та розрубано сокирою. “Цими діями ми оголосили президента Білорусі персоною нон-грата в Україні. Якщо держава не займається захистом своїх громадян, то вони займуться цим самі”, - сказала активістка Чорного Комітету Марина Васильєва.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Киев,Беларусь,Лукашенко,акция
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.