Петро Мельник привітав дмитрівчан з Днем Соборності та Свободи

24 января 2012, 15:36
0
440
Петро Мельник привітав дмитрівчан з Днем Соборності та Свободи

У Дмитрівці відбулось урочисте святкування Дня Соборності та Свободи України

У Дмитрівці відбулось урочисте святкування Дня Соборності та Свободи України за участі народного депутата України Петра Мельника, заступника голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації Анатолія Іскоростенського,  Дмитрівського сільського голови Тараса Дідича, представників громадськості. Зі святкової сцени дмитрівчан та гостей села вітали районні та сільські творчі колективи, у тому числі танцювальний ансамбль «Любисток», що відзначив у минулому році своє 15-річчя.

Петро Мельник привітав односельчан зі святом та наголосив у вітальному слові, що цінність Дня Соборності та Свободи полягає у його історії, яку потрібно неодмінно пам’ятати та берегти. «Якщо пригадати, то століттями роз’єднаний український народ отримав шанс вийти з неволі: Наддніпрянщина вийшла з Російської, а Західна Україна – з Австро-Угорської імперій – і возз’єднався на своїй землі в єдиній Українській Державі. Це свято має велике політичне та історичне значення, оскільки наша держава возз’єдналась та стала єдиною», – сказав Петро Мельник.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.