Влада зробить все можливе, щоб прийняти пам’ятник П. Столипіну?

31 января 2012, 14:54
лідер "Української громади Києва"
0
599

Сподіваюсь, що в Київраді ще залишились патріоти, які не купляться на пряники влади

Виходячи з природи нинішньої влади, яка в своїй антинародності дуже схожа на імперський уряд П. Столипіна, київські чиновники зроблять все можливе, щоб прийняти в угоду росіянам пам’ятник П. Столипіну.  

Цілком підтримую рішення, прийняте моїм колишнім колегою Олександром Бригинцем та очолюваною ним комісією Київради з питань культури та туризму - не приймати в подарунок цей пам’ятник. Адже, крім відвертої антиукраїнської політики П. Столипін запам’ятався трьома речами: «столипінським вагоном» (переселення людей), «столипінською краваткою» (шибениця) і численними стратами незгідних із його діяльністю. Саме цим схожі П. Столипін і М. Азаров, який готує новітню «грабіжницьку» земельну реформу.

Тому я впевнений, що влада не зупиниться і «дотискатиме» це питання (прийняття пам’ятника) у сесійній залі Київради. Хоча на моє переконання, спочатку потрібно встановити пам’ятники тим, кому заборгувала наша держава, приміром Героям Крут, а вже потім думати, кого з «іноземних реформаторів» вшановувати.

Сподіваюсь, що серед депутатського корпусу Київради ще залишились патріоти, які не купляться на пряники влади і закликаю не реагувати на провладні провокації.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.