Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок зізнався, що програв суд нардепу від Партії Рег

31 января 2012, 18:44
історик, юрист
0
583

Фрагмент програми "Відверто про політику", що виходить на телеканалі ІНТБ (м. Тернопіль), у якій ведучий ставить питання гостю від інтернет-газети "Про все". Ефір 25 січня 2012 року.Лідер ВО ''Свобода'' Олег Тягнибок зізнався, що програв суд нардепу від Партії Регіонів про фінансування своєї структури.
Фрагмент програми "Відверто про політику", що виходить на телеканалі ІНТБ (м. Тернопіль), у якій ведучий ставить питання гостю від інтернет-газети "Про все". Ефір 25 січня 2012 року.

http://youtu.be/AUX-D3yqLgc

Звідки у політичної партії, яка "не співпрацює", а начебто воює з олігархами, такі шалені кошти на фінансування політичної діяльності (з 2007 року)?

Відповідь можна знайти в Інтернеті. На ньому викладено виступ регіонального керівника Ореста Муца на сесії Тернопільської облради (якою керує "Свобода"), який заявив: "2007 рік. Я в штабі Партії регіонів отримую гроші для проведення виборчої кампанії, а за мною в черзі стоїть їхній лідер Тягнибок".

http://youtu.be/t9kD7yTJiA8
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.