your electronic identity

11 февраля 2012, 12:40
Владелец страницы
инженер
0
379

заміна e-mail, web-sites accounts, телефонних номерів, адрес - тимчасовим сертифікатом

С моєї точки зору, сьогодні наша приватність страждає більше від бізнесу, інших людей, ніж від держави.

Тому пропоную механізм захисту приватності в одночас прозорий для моніторингу з боку держави та для Вашої персональної відповідальності.

Усі ідентифікатори (телефонні номери, е-мейли, логіни у соц. мережах, всі інші мережеві ідентіфікатори) пропоную закодувати з допомогою відкритого ключа. Ви можете публікувати деякі відкриті ключі безпосередньо у мережах, можете використовувати його самі, розташовуючи у мережі тільки ваші закодовані цим ключом адреси, телефони. Єдине, де цей ключ має бути присутнім обов’язково - це на спеціальному сервері ключів. Це робиться, щоб у випадку правопорушення держава з цього ключа могла доказати безпосередньо вашу відповідальність.

Якщо брати соціальні мережі, то треба розділити бізнес та правову складові - тут потрібні open source мережевих двигунів, заборона збору персональної інформації (можете використовувати групи для цільової реклами).

Зараз прозорим виглядає використання коду замість телефонного номера та е-мейлу, а от у соціальних мережах як це буде працювати - треба ще міркувати.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.