Кримська журналістка розповіла колегам про рух ЧЕСНО

28 февраля 2012, 10:27
0
500
Кримська журналістка розповіла колегам про рух ЧЕСНО

У перебігу засідання круглого столу на тему: «Чи безпечно бути журналістом у Криму?» журналістка розповіла колегам про Рух ЧЕСНО

27 лютого в Сімферополі, в Інформаційному прес-центрі, регіональний координатор платформи руху ЧЕСНО в Криму, член Кримського Незалежного центру політичних дослідників і журналістів Світлана Єрещенко провела презентацію руху ЧЕСНО.  

 Зокрема, Світлана Єрещенко проінформувала колег про плани кримської платформи. За її словами, у березні її організатори планують перевірити на відповідність до «критеріїв доброчесності», які були розроблені учасниками Руху, діючих народних депутатів України від Криму.

  У березні – червні будуть проведені презентації для молоді, представників бізнесу та політичних сил. Із липня кримська платформа руху ЧЕСНО займеться збором даних для перевірки кандидатів у нардепи. Потім результати будуть поширені у ЗМІ та презентовані політичним силам з вимогою не включати у виборчі списків кандидатів, які не відповідають визначеним критеріям.

 «Враховуючи місцеву специфіку мультикультурного регіону, ми прикладемо усіх зусиль для того, щоб кандидати, які, зокрема, дозволяють собі ксенофобські висловлювання, не були допущені до виборів у найвищий законодавчій орган нашої держави», - заявила регіональний координатор платформи руху ЧЕСНО в Криму.

 Також Світлана Єрещенко закликала журналістів приєдатися до Руху для «очищення парламенту», відвідувати заходи, об’єктивно висвітлювати діяльність Руху й доводити до широкої громадськості результати майбутніх досліджень.

  «Я впевнена, що зустріну тут дружні ЗМІ, яким близькі наші цілі. У цьому співробітництві ми «відфільтруємо» парламент та не допустимо до нього недостойних кандидатів», - підкреслила регіональний координатор платформи руху ЧЕСНО в Криму.

 При цьому зацікавлені громадські діячі та журналісти могли підписатися під МАНІФЕСТОМ руху ЧЕСНО.

 Крім того журналістка закликала колег відвідувати ЧЕСНІ дискусійні клуби, які найближчим часом будуть започатковані регіональною платформою руху ЧЕСНО. «Кримським журналістам потрібні майданчики для спілкування. Необхідно, щоб журналісти й громадські діячі могли збиратися разом та обговорювати важливі питання як професійної діяльності, так і суспільно-політичного життя регіону. До таких дискусій можна буде запрошувати також і місцевих політиків», - наголосила Світлана Єрещенко.

  

Для довідки:

 Громадський рух ЧЕСНО започатковано групою зацікавлених активістів спільно з представниками партнерства "Новий Громадянин". Рух утворився 29 жовтня 2011 року.

 Учасники Руху розробили для кандидатів громадські 6 критеріїв доброчесності, серед яких, зокрема, такі: (незмінність політичної позиції відповідно до волевиявлення виборців

непричетність до корупційних дій, відповідність задекларованих доходів та майна стилю життя, відсутність фактів порушень прав і свобод людини, особисте голосування в парламенті, відвідання не менше 75% засідань Верховної Ради України).

 Ініціатива відкрита для приєднання громадських організацій та індивідуальних учасників. Рух не підтримує жодного політика чи політичну силу, його представники не будуть брати участі у виборах.

 Сайт Руху ЧЕСНО - http://chesno.org/

 Прес-центр: Тата Пеклун, peklun@gmail.com, тел. 067 622-71-12

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.