Завтра суддя Луценка і сам постане перед судом

29 февраля 2012, 21:50
0
576
Завтра суддя Луценка і сам постане перед судом

Прокуратура ще в 2009-му році, звинувачувала Сергія Вовка у винесенні завідомо неправосудних рішень!

1 березня 2012 року Верховний Суд розглядатиме справу щодо судді Сергія Вовка, який у понеділок оголосив вирок Юрію Луценку
Інформація про це міститься на сайті Верховного Суду. 
19 червня 2009 року прокуратура Києва порушила проти судді Печерського районного суду столиці Вовка кримінальну справу за винесення завідомо неправосудних рішень у цивільних справах. Однак постанова прокуратури про порушення кримінальної справи щодо Вовка була скасована влітку 2009 року Голосіївським районним судом Києва. Пізніше це рішення Голосіївського райсуду підтвердили Апеляційний суд Києва та Верховний Суд України. 

Генеральна прокуратура на підставі чинного на той час кримінально-процесуального законодавства подала протест на зазначені судові рішення. У поданні ГПУ стверджувала про законність порушення кримінальної справи щодо судді Вовка. 
Через судову реформу літа 2010 року Верховний суд, який прийняв подання прокуратури до розгляду, не зміг його розглянути, оскільки був позбавлений відповідних повноважень. 
Нині процедура перегляду рішень судів у порядку виключного провадження розблокована і справа щодо Вовка буде переглянута Верховним судом.

Також  адвокат Луценка у Європейському суді з прав людини Валентина Теличенко в ефірі "Радіо "Свобода" зазначила що в ході розгляду справи колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка було порушено цілий ряд європейських стандартів. Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.