Міліція взялась за сумські кондоми (оновлено)

6 марта 2012, 11:38
журналіст
0
442

Читати про владний бєспрєдєл.

У вівторок, 6 березня о 8:00 ранку, в Сумах, було затримано голову Сумської обласної організації Всеукраїнської громадської організації "Молодий Народний Рух" Андрія Рибалка. Як повідомляє сам затриманий через смс-повідомлення можливою підставою для його затримання була участь в акціїї "Справжній уркаїнський през" в Сумах.

Нагадую, акція відбулася 29 лютого перед входом до сесійної зали де проходила сесія Сумської міської ради. Активісти Чорного Комітету і "Молодого Народного Руху" роздавали депутатам презервативи "Справжній український през" із "Партії кондомів".Це було проведено на знак солідарності із затриманими та засудженими на 15 діб активістами, які провели аналогічну акцію 24 лютого в Києві.

Акція була законною, бо на передодні було подано заяву на проведення заходу. На упаковці політичного презерватива було зазначено, що всі персонажі вигадані і будь-яку схожість вважати випадковою. Тож виникає питання – чому кожного разу мєнти так сполохаються?

Враховуючи всі деталі ситуації, що склалася, можна зробити висновки, що дії "правоохоронних" органів є політичними репресіями проти активістів. Цим режим в черговий раз лише підтверджує свою незаконну, репресивну та бєспрєдєльну природу.UPD 9:50 : Як повідомив Максим Паляниця, активіст Молодого Народного Руху, затриманому інкримінують ст.185 ч.2 Адміністративного кодексу "Створення умов для організації і проведення з порушенням установленого порядку зборів, мітингів, вуличних походів або демонстрацій...". Йому висунуті обвинувачення як організатору акції. Наразі його везуть в суд.


UPD 12:18 Як стало відомо, суддя Зарічного районного суду в м.Суми Богдан Бурда відправив справу по факту роздачі політичних презервативів на додаткове опрацювання. Андрія Рибалка відпустили.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: ЧорКом,бєспрєдєл,презервативи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.