Дискримінація розумних дебілами.

7 марта 2012, 16:08
Прямые и венчурные инвестиции. Высокие технологии и интернет-проекты.
0
509
Дискримінація розумних дебілами.

Щоб вибирати та бути обраними в Україні потрібен ценз інтелектуальної спроможності

Чому дебіли приймають дебільні рішення в Україні? - Дебіли вибирають дебілів до органів влади з-поміж таких же дебілів, як і вони. 

Пропоную:
ввести ценз інтелектуальної спроможності для тих хто обирає і кого обирають. Брати участь у виборах мають право лише люди з IQ не нижчим за 90. Обраними до будь-яких органів влади можуть бути люди з IQ не меньшим за 130. Ми ж хочемо щоб люди приймали розумні рішення, так? 

Механізм: 
щоб бути обраним, потрібно пройти НЗО з визначення IQ. Навіть посереднім людям робиті у владі немає чого.

Щоб обирати, на віборчій дільниці бюлетені видає автомат. Виборець кладе в сканер автомата свій паспорт. Потім машина задає кілька питань на перевірку IQ. Якщо тест пройдено - автомат видає бюлетень, якщо ні - ще дві спроби. Якщо всі три спроби провалено, бюлетень не видається. Це означає, що людина неспроможна прийняти розумне рішення, від якого залежить доля країни та інших людей.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.