Cправу проти херсонських студентів закрили! Під тиском громадськості

9 марта 2012, 17:25
0
581

Відповідь начальника УМВС у Херсонській області генерал-майора міліції Валерія Литвина на моє електронне звернення щодо кримінальної справи, порушеної за розклеювання однієї (!) сатиричної відозви

ПІД ТИСКОМ ГРОМАДСЬКОСТІ СПРАВУ ПРОТИ СТУДЕНТІВ ЗАКРИЛИ!!!

ВСІХ НАС ІЗ ЦИМ ВІТАЮ!

Відповідь генерал-майора міліції , начальника УМВС у Херсонській області Валерія Литвина на моє електронне звернення до нього щодо херсонських студентів Бардачова і Пушного, затриманих за розклеювання однієї (більше не встигли) сатиричної відозви.

9 березня, 17.29:

Шановна Наталю!

Кримінальна справа проти студентів була порушена для повного та об’єктивного встановлення всіх обставин. З’ясовано, що в діях студентів немає складу злочину. 09.03.2012 слідчим Дніпровського РВ ХМУ УМВС України в Херсонській області винесено постанову про закриття кримінальної справи згідно з ст.6 п.2 Кримінально-процесуального кодексу України (за відсутністю складу злочину).

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.