Посадити злочинців, відродити віру, відбудувати Україну!

15 марта 2012, 15:33
0
459

Ми маємо послугуватися словами великого Гете, який сказав: "Розділяй і володарюй гарне правило, але об'єднуй та веди" - це велике правило.

Україну окупували злочинці. Вони вбивають віру та руйнують країну. І тому я переконаний для кожного свідомого громадянина настав час рішень. Сьогодні я вступив у "Фронт змін". Бо переконаний – призвання кожного справжнього чоловіка у цей час наступне: посадити злочинців, відродити віру, відбудувати Україну.

Я переконаний, час розчарувань і поразок минув. Сьогодні настав час віри й наступу. Усе своє свідоме життя я не бігав за посадами, не створював "бізнес" на посадах у владі. Я боровся з цією владою.

Батько Олександра Македонського цар Філіп сказав: "Розділяй і володарюй". Влада діє за цим правилом.

Ми маємо послугуватися словами великого Гете, який сказав: "Розділяй і володарюй гарне правило, але об'єднуй та веди" - це велике правило.

Я вступив у "Фронт змін", бо Арсеній Яценюк той політик, який зміг подолати амбіції "вождя" й зробив крок до об'єднання опозиційних сил. Маючи прохідний рейтинг, маючи 100% гарантію проходження в парламент – він зумів переступити через себе й зробити кроки до об'єднання опозиції.

Я практично щодня спілкуюся із жителями Тернопільщини. Сотні людей на кожній зустрічі говорять, просять, та що там говорити, ВИМАГАЮТЬ одного – об'єднання опозиції.

Тому я у "Фронті змін". На Тернопільщині це буде Фронт проти "безпрєдєлу" влади, корупції чиновників. Це буде Фронт проти зубожіння й бідності. І головне... Це буде Фронт проти безнадії й зневіри.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.