II Щорічний фестиваль дитячої творчості «Моя мама найкраща»

16 марта 2012, 13:28
Владелец страницы
0
599
II Щорічний фестиваль дитячої творчості «Моя мама найкраща»

З 1 по 7 березня дошкільнята дитячих садочків Ірпінського регіону та Києво-Святошинського району приймали привітання та подарунки від Петра Мельника

З 1 по 7 березня дошкільнята дитячих садочків Ірпінського регіону та Києво-Святошинського району приймали привітання та подарунки від народного депутата України Петра Мельника, який започаткував Щорічний фестиваль дитячої творчості «Моя мама найкраща». Майже 4000 дітей, які навчаються у садочках, взяли участь у II Щорічному фестивалі, який проходив з 10 по 29 лютого. Між собою діти змагались у найкращому художньому та творчому висвітленні образу мами.   

«Діти – наше майбутнє, про яке потрібно піклуватись, починаючи з малечку. Тому я вирішив започаткувати дитячий фестиваль. Я намагаюсь стимулювати діточок до доброго діла, і  нагороджувати їх за це. Наші діти мають розвиватись, йти вперед, тому цей фестиваль для них», - сказав Петро Мельник, виступаючи перед переможцями-дошкільнятами та їх батьками.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: фестиваль,культура,Петро Мельник,діти,творчість,Ірпінь,києво-святошинський район,дитсадок,фестиваль дитячої творчості,моя мама найкраща
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.