АНОНС акції протесту проти продажу ГТС "Труба - депутатам"

21 марта 2012, 09:55
0
503
АНОНС акції протесту проти продажу ГТС  Труба - депутатам

ПРОМОВЧИШ СЬОГОДНІ – СТАНЕШ РАБОМ ТА ЖЕБРАКОМ ЗАВТРА!

22 БЕРЕЗНЯ О 9:30 БІЛЯ ВЕРХОВНОЇ РАДИ (м.Київ вул.ГРУШЕВСЬКОГО,5) ВІДБУДЕТЬСЯ АКЦІЯ ПРОТЕСТУ ПРОТИ ЗЛОЧИННОГО ПРОДАЖУ УКРАЇНСЬКОЇ ГТС ТА ЗДИРНИЦЬКОГО ПІДНЯТТЯ ТАРИФІВ.


РЕЖИМ ЯНУКОВИЧА РОЗПОЧАВ ПІДГОТОВКУ ДО ПРОДАЖУ НАЙВАЖЛИВІШОГО СТРАТЕГІЧНОГО АКТИВУ УКРАЇНИ – НАШОЇ ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ (ГТС) ТА СУТТЄВОГО ПІДНЯТТЯ ТАРИФІВ НА КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ.

ТАКИЙ КРОК ВОНИ ВИПРАВДОВУЮТЬ ВИСОКОЮ ЦІНОЮ “ГАЗПРОМУ”.

УКРАЇНА ЩОРОКУ ВИДОБУВАЄ ПОНАД 20 МЛРД. КУБОМЕТРІВ ПРИРОДНОГО ГАЗУ. 
ЦЬОГО ОБСЯГУ ЦІЛКОМ ДОСТАТНЬО ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ЗАДОВОЛЬНИТИ ВСІ ПОТРЕБИ НАСЕЛЕННЯ БЕЗ ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФІВ ТА ЗРАДИ НАЦІОНАЛЬНИХ ІНТЕРЕСІВ.

ЦІНА УКРАЇНСЬКОГО ГАЗУ -  40-50 ДОЛАРІВ ЗА ТИСЯЧУ КУБОМЕТРІВ. ЦЕ В ДЕСЯТЬ РАЗІВ МЕНЬШЕ, НІЖ ЦІНА “ГАЗПРОМУ”.

ВЕСЬ ГАЗ ВНУТРІШНЬОГО ВИДОБУТКУ, ВІДПОВІДНО ДО КОНСТИТУЦІЇ ТА ЗАКОНУ УКРАЇНИ “ПРО ВНУТРІШНІЙ РИНОК ПРИРОДНОГО ГАЗУ” МАЄ ЙТИ НА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОТРЕБ НАСЕЛЕННЯ.

НАТОМІСТЬ КОРУМПОВАНІ ЧИНОВНИКИ ВІДПРАВЛЯЮТЬ ДЕШЕВИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ГАЗ НА ЗАВОДИ ОЛІГАРХІВ, ПРИМУШУЮЧИ НАС ПЛАТИТИ ПО ЇХНІМ РАХУНКАМ.

СВОЇ МІЛЬЯРДНІ СТАТКИ ВОНИ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ КОШТАМИ ВІДІРВАНИМИ ВІД НАШИХ ДІТЕЙ.

ЧАС ЗУПИНИТИ ЗЛОЧИННУ ЗМОВУ!

ПРОМОВЧИШ СЬОГОДНІ – СТАНЕШ РАБОМ ТА ЖЕБРАКОМ ЗАВТРА!

22 БЕРЕЗНЯ О 9:30 БІЛЯ ВЕРХОВНОЇ РАДИ (м.Київ вул.ГРУШЕВСЬКОГО,5) ПРОТЕСТ ПРОТИ ЗЛОЧИННОГО ПРОДАЖУ УКРАЇНСЬКОЇ ГТС ТА ЗДИРНИЦЬКОГО ПІДНЯТТЯ ТАРИФІВ.

+38 067 505 60 55
+38 067 538 89 97
+38 099 224 10 74
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.