Янукович все більше нагадує Тимошенко

21 марта 2012, 13:00
Адвокат, член Ради Адвокатів міста Києва
0
437

Президент все робить для перемоги, натомість отримає поразку.


Кожну владу в країні  оцінюють по  здобуткам та невдачам в політичній , економічній та соціальній сферах. «Здобутками» нинішньої влади є безпрецедентне скорочення соціальних виплат чорнобильцям та афганцям за рахунок чого реалізується соціальна програма «президента» допомоги пенсіонерам та ще раз пенсіонерам– вкладникам .

Але це є не чим іншим як перекладанням коштів з кишені одних в кишені інших в обмін на лояльність на наступних парламентських виборах. Схожу схему вже реалізовувала Юлія Тимошенко, виплачуючи «юліну тисячу». Але і це не вберегло її від програшу та тюрьми.

Всі інші  реформи ( пенсійна, податкова) так само не мають ефекту покращення життя негайно, натомість створило масу незручностей для майбутніх пенсіонерів , підприємців та бізнесу в цілому. Я вже не кажу про провал зовнішньої політики «сидіння на двох стільцях» та  газовому питанні.

«Жирування» провладної більшості в своїх маєтках та розгул бандитизму та прокурорсько-ментовського «беспредела» лише додає делікатності моменту  : «Жить стало лучше, товарищи. Жить стало веселе

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Юлия Тимошенко,Янукович
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.