Росія не повірила Януковичу.

22 марта 2012, 20:32
Студент
0
533

Навіщо він знову згадав про старі обіцінки.

В останніх зверненнях до українців Янукович обіцяв, як колись перед виборами 2004, 2010 р. надати російській мові статусу 2 державної....Одразу ж виникає запитання: навіщо він згадав про цю обіцянку???
Перше, що спало мені на думку - це звичайно ж вибори.Але мені здаєтьсся, що це не вибори тому, що  вони вже зробили все, щоб отримати  перемогу на виборах(головний опонент за гратами і навряд чи вона вийде).А отже немає необхідності робити таку тяжку роботу,як надяння російській статусу державної.
Також спостерігаючи за останніми діями "Президента" мені стало все зрозуміло.
Янукович був з офіційним візитом у Москві.А щоб його там тепло прийняли знову пообіцяв російскій мові "золоті гори" в Україні.  Звичайно Путін вже теперішній президент,(але поки не офіційно як і останні  5 років) не   повівся на цю заяву і черговий візит великого президинта до великої країни був марним.За газ ми так сплачуватимемо майже 500 дол. А за дешевий газ Росії вже не потрібна мова, Росії потрібна УКРАЇНА.

А ви як гадаєте навіщо знову ці розмови?
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.