Львівський депутат-свободівець з кримінальним минулим склав повноваження

24 марта 2012, 12:24
історик, юрист
0
541
Львівський депутат-свободівець з кримінальним минулим склав повноваження

Депутати Львівської обласної ради 16 березня проголосували за рішення “Про дострокове припинення повноважень депутата Львівської обласної ради VІ скликання”. Рішення розглянуто у зв’язку з відповідною


Депутати Львівської обласної ради 16 березня проголосували за рішення “Про дострокове припинення повноважень депутата Львівської обласної ради VІ скликання”. Рішення розглянуто у зв’язку з відповідною заявою депутата Львівської обласної ради від ВО «Свобода» Анатолія Заваруєва.

Це рішення буде скеровано до Львівської обласної виборчої комісії.

Додамо, раніше планувалось, що депутат Львівської обласної ради Анатолій Заваруєв на сесійному засіданні 13 березня складе депутатський мандат. Це ZAXID.NET підтвердили у прес-службі ЛОО ВО «Свобода».

Нагадаємо, що Анатолій Заваруєв написав заяву про складення депутатського мандата ще у вересні минулого року. Причиною для цього стали виявлені журналістами факти з біографії депутата – зокрема, те, що у 2004 році він змінив прізвище, а раніше під прізвищем Габа був судимий і визнаний винним у крадіжці індивідуального майна.

Zaxid.net
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.