Екологія по-''Свободівськи'' – рятуйся, хто може!

25 марта 2012, 10:56
Владелец страницы
політичний експерт, письменник
0
411

Нещодавно пригадалася мені масована атака з боку ВО"Свобода" на львівського інтелектуала Тараса Возняка з приводу його розвідок довкола питання сл,анцевого газу.Як відомо, Росія не надто в захопленні

Нещодавно пригадалася мені масована атака з боку ВО"Свобода" на львівського інтелектуала Тараса Возняка з приводу його розвідок довкола питання сл,анцевого газу.Як відомо, Росія не надто в захопленні від здобуття Україною енергетичної незалежності, як і не в захопленні від Незалежності взагалі. Так от що дивно – атака ВО "Свобода" на будь-які зусилля України щодо здобуття енергетичної незалежності раптом починає звучати в унісон з російською стороною.

То, можливо, й інтереси співпадають? Та й пригадати "свободівські" маневри довкола Дня Перемоги,котрі окрім шкоди львівській громаді нічого не принесли. Доречі, саме з переможено-перемогівськими сканадалами в справжню загальноукраїнську ротацію здається вперше потрапило й імя такої собі пані Сех. Недавно натрапив у всесвітній павутині на блог автора з псевдом Кролик Сеня

http://blogs.korrespondent.net/users/blog/krolegsenja/a60352

в котрому висвітлені деякі факти із "свободівської" екології,якщо вони мали місце, і котрі нехай аналізують юристи, бо "Свобода" такі факти як правило дуже грамотно переводить в політичну площину:

З націоналістичною екологією у "Свободи" ніц не виходить! 

Виходить зі знищенням навколишнього середовища! І з "контрабасом"! 

Сеня Кролик,

Політик

У Львові у ВО "Свобода" як відомо вся влада в руках! У дивних руках, котрі обов'язково одна одну миють і навіть вдають що ліва не знає що творить права, оскільки в правій партії всі руки праві! Та так вже править що часом потрібен сімейний підряд. Формально облрадою керує такий собі Олег Панькевич котрий в перервах між сесіями шпарить патріотичні книжки, а неформально його сестриця така собі Ірина Сех, котра старається забезпечити братові безбідний творчий процес. Так, наприклад 16 березня 2012 року сім'я Ірини Сех збирає позачергову сесію Львівської обласної ради,нібито щоб поклювати голову ОДА Михайла Костюка, але насправді така істерика спричинена іншим приводом – захистити свої мільйони, вкрадені з державного бюджету та у громади Львівської області. Адже правоохоронці раптом, не зважаючи на статус сімейки викрили такі схеми від яких волосся дибом! Цікаво що б на таке сказав ожилий раптом Степан Бандера, чи Євген Коновалець чиїми іменами люблять так козиряти свободівці

На цьому тижні почалася перевірка працівниками Державної податкової інспекції підприємства "Топаз", власниками якого є родина І.Сех. Зазначене підприємство протягом багатьох років займається незаконною вирубкою та продажем за кордон дуба та інших цінних порід дерев. Найдивнішим є те що в оборудки вкручено десь із півтори сотні малих підприємців та й просто фізичних осіб котрі просто розкрадають ліс, і з маленьких нібито непомітних вирубок під прикриттям омандачених власників бізнесу консолідують деревину в спочатку невеликі партії, щоб нарід не вжахнувся від загального обсягу того кругляка котрий залишає Львівщину лише з мізерним прибутком, бо всі капітали від кінцевого етапу переробки деревини зосереджуються в руках Сім'ї!

Цікаво, що однією з улюблених тем представників "Свободи" для власного піару є екологія та незаконні вирубки. Саме за це правдами і не правдами був знятий з посади директор комунального підприємства Львівської обласної ради "Галсільліс" Павло Котик. Депутати Блавацький та Качмарик неодноразово озвучували все нові факти про незаконно вирубані лісові масиви. Але чи можна було реалізувати цей ліс поза монополією підприємства "Топаз" котре своє не втрачало, ще при цьому роблячи крайнім Котика?

Схема задіяна така – дуб, який вирубується у Львівській області, вже для приховування кінців переробляється на підприємствах Волині та Рівненщини, а потім переправляється за кордон з метою отримання "довгого долара". Таким чином народне багатство України викрадається і відправляється в Європу, а мільйони осідають в кишенях родини Сех. А вона, як голова екологічної комісії Львівської обласної ради, заручившись підтримкою свого брата – голови Львівської облради О.Панькевича досить успішно примудряється захистити вкрадені гроші в офшорках. Як відомо – у "Свободи" найбільше на Львівщині "контрабасне" лобі, тому ще у Львові подейкують, що фірму "Топаз", яка експортує дуб, часто використовують для контрабанди цигарок (приховуючи їх у виготовлених схованках у деревині). А це вже інший бізнес! Нічогенькі так колоди виходять у "Свободи"!

Крім того, створення І.Сех національного природного парку "Північне Поділля" зумовлене її бажанням нажитися на цілком новій сімейній схемі. Адже кошти будуть на нього спрямовані вже тепер, а також ті, що будуть виділятися надалі, контролюватимуться саме через екологічну комісію обласної ради, котру очолює саме Ірина Сех. Також, за так званими санітарними чистками та впорядкуваннями парку, можна приховати і продовжити вирубувати дуб та інші цінні породи дерев навіть у національному парку.

Тут мова йде про десятки мільйонів. Тільки партійна каса "Свободи" не побачить і копійки з цих коштів, як і соціалка сіл і селищ довкола цього парку. Тому коли доводиться слухати істеричний крик пані Сех про тиск та політичні репресії, за допомогою якого вона та її чоловік намагаються уникнути відповідальності за вчинені злочини, варто задуматись про наступне – до чого тут політика, як тут загрожена демократія? Та ж це лише майбутній Лазаренко в спідниці, якій після того як обікрасти народ і державу лишається хіба що тікати за кордон! Офшорний запасик пропасти не дасть!
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.