Міні-порада

3 апреля 2012, 18:15
0
448

Кожен повинен знати і орієнтуватися у своїх правах!

Кожен споживач, хоча б трішки, але повинен знати і орієнтуватися у своїх правах. Це потрібно для того, щоб не потрапити у неприємні ситуації, що пов’язані з неналежним виконанням своїх обов’язків виробником, продавцем чи виконавцем цих товарів (робіт, послуг).

Для того, щоб не потрапити у таку неприємну ситуацію, слід ознайомитися із загальними положеннями відносно Ваших прав як споживача товарів (робіт, послуг), що визначені в Законі України «Про захист прав споживачів». Не завжди довіряйте розпродажам та акціям. Реклама, якій ми найчастіше приділяємо неабияку увагу, не дочитуючи або ж не дослухуючи до кінця усі умови, може бути неправдивою або такою, яка не розкриває усі подробиці у повному обсязі.  Будьте уважні, пильнуйте, бо це ж ваші власні кошти, не дозволяйте себе обманювати!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.