Нема алібі - немає свободи.

6 апреля 2012, 08:19
Адвокат, член Ради Адвокатів міста Києва
0
480

«Є алібі? Тоді слідство піде далі»,- заявив прокурор Пшонка , незважаючи на презумпцію невинності в Україні .


Влада в Україні все далі скочується в прірву правового нігілізму та невігластва. Що робити рядовому громадянину, якщо  Генеральний прокурор вимагає алібі від Тимошенко, тобто докази які б виключали кримінальне переслідування по кримінальній справі про навмисне вбивство Євгенія Щербаня.

Такий прокурорський підхід радикально змінює правовий порядок в Україні , закріплений в статті 62 Конституції України : «Особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду. Ніхто не зобов'язаний доводити свою невинуватість у вчиненні злочину.»

Владу в Україні знову не безпідставно будуть звинувачувати у авторитаризмі, оскільки  «презумпція вини» діяла як при Сталіні так і в Третьому Рейху.

Тож може недарма Президент Янукович оголосив про створення кадрового резерву «Нова еліта нації» такий собі «Hitlerjugend».

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Юлия Тимошенко,Янукович,Пшонка,Щербань
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.