Козак підкуповує виборців молитовниками з власним фото, а Пилипишин - петрушкою!

15 апреля 2012, 22:58
0
875

В рамках моніторингу підготовки до парламентських виборів 2012 року зафіксовані чергові спроби підкупу виборців... Громадянський Рух «Спільна Справа»

У Жовківському районі Львівщини в межах одномандатного виборчого округу №123 місцевий депутат, колишній митник та податківець Тарас Козак розповсюдив серед парафіян та учнів «Молитовник для школярів та студентів». 

На обкладинці з однієї сторони класично є зображення образа, а з іншої — фото депутата Львівської обласної ради Тараса Козака.

«Молімося за тих, хто офірують цей молитовник вам», — сказано у передмові.

«Привітання до громади від Блаженнійшого Святослава та владики Ігора із Львівської архієпархії є традиційним. Привітання від меценатів священики зачитують на свій розсуд і на свою совість. Церква є окремо від політики, — розповів отець Павло Дроздяк із Львівської Архієпархії УГКЦ. — Церква на сьогодні є єдиною незаплямованою інституцією і лише їй довіряють люди. Тому ми не можемо прив’язувати до неї різних людей, щоб не заплямувати ім’я Церкви. Як вихід, привітання можна видрукувати і вивісити на дошці оголошень при храмі, кожен може собі його прочитати. Нехай ліва рука не знає, що робить права. 

Справжня жертва має бути таємна і безкорислива, щоби вона була угодна Богу. Ми напередодні виборів закликатимемо священиків не долучатися в жодному випадку до передвиборчої кампанії».

Уся церковна література має мати окрім номеру і серії видавництва ще й окремий номер і серію, надану місцевою архієпархією. Тобто має видаватися за дозволом церкви.

«Просто фраза „друкується за дозволом церкви“ не є свідченням того, що книжка дійсно погоджена і апробована церквою», - додав отець Павло Дроздяк.


А от Віктор Пилипишин на 221 Виборчому окрузі підкорює киян петрушкою...

У Шевченківському районі міста Києва від імені екс-глави адміністраціїданого району Віктора Пилипишина роздають насіння петрушки і різноманітних квітів, повідомляють місцеві мешканці району.

Як відзначають жителі району, люди, які роздають подарунки від Пилипишина, між іншим для чогось записують контактні дані мешканців округу.

Нагадаю також, що минулого тижня у Вербну неділю в межах виборчого округу № 196 біля Храмів та Церков м.Золотоноша та околишніх селах Золотоноського р-ну після служби Божої, від одноіменного фонду Богдана Губського прихожанам роздавались яскарві святкові рушники на Пасхальну тематику з власним ІМЕННИМ НАПИСОМ! фонду Губського на тлі Святої Трійці - Святими образами Ісуса Христа, Матері Божої та Святого Духа...

УВАГА! Ви також можете прийняти участь щодо моніторингу підготовки та самого виборчого процесу 2012 року, надсилаючи зафіксовані факти і фото на електронну пошту: indicator.ua@gmail.com


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.