Глави Церков закликали Президента не допустити проведення в Києві акцій з пропаг

20 апреля 2012, 16:54
член угорсько-української спілки пульмонологів., член християнської швейцарсько-української медичної асоціації дерматовенерологі
0
450
Глави Церков закликали Президента не допустити проведення в Києві акцій з пропаг

У рамках зустрічі Глав Церков з Президентом, яка відбулася 10 квітня, церковні єрархи передали Президентові України листа про неприпустимість проведення в м. Києві публічних акцій, спрямованих на

У рамках зустрічі Глав Церков з Президентом, яка відбулася 10 квітня, церковні єрархи передали Президентові України листа про неприпустимість проведення в м. Києві публічних акцій, спрямованих на пропаганду гомосексуалізму.

     У листі автори просять Віктора Януковича «доручити Київській міській державній адміністрації та Міністерству внутрішніх справ України оскаржити у судовому порядку заявки представників ЛГБТ-спільноти про проведення на вулицях міста Києва в травні 2012 року зібрань, походів, демонстрацій чи інших публічних мирних заходів, зокрема вуличної акції "КиївПрайд2012"». Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

     Участь у зустрічі взяли: Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви, Митрополит Київський і всієї України Мефодій, президент Всеукраїнського союзу об'єднань євангельських християн-баптистів В'ячеслав Нестерук, голова ради єпископів Української християнської євангельської церкви, архієпископ Леонід Падун, голова Всеукраїнського союзу церков християн віри євангельської - п'ятидесятників Михайло Паночко, верховний архієпископ Києво-Галицький Української Греко-Католицької Церкви Святослав, єпископ-ординарій Луцької дієцезії Римо-Католицької Церкви Маркіян Трофим’як, Предстоятель Української Православної Церкви Київський Патріархат, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Джерело: РІСУ

                                             

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.