Дідька лисого тобі дам …

26 апреля 2012, 07:47
Владелец страницы
Адвокат, член Ради Адвокатів міста Києва
0
545
Дідька лисого тобі дам …

Чого тільки не придумують судді аби отримати ...


Вчора я став свідком події , яка не тільки мене вразила, а й обурила своєю нахабністю . Суди в усьому цивілізованому світі призванні вирішувати цивільні, господарські та навіть кримінальні конфлікти між членами суспільства та мають сприяти мирному (позасудовому) вирішенню цих конфліктів . Тож саме для мирного розв’язання спорів і існує інститут мирових угод, які можуть бути укладенні між сторонами процесу до винесення судового рішення компетентним судом. Саме така мирова угода є найбільш справедливим та виваженим вирішенням спору між сторонами конфлікту та як правило виконується завжди своєчасно..

Натомість суддя  Господарського суду міста Києва пан Валентин Палій так не вважає та не переймаючись мотивацією свого рішення, може просто відмовити сторонам в затвердженні мирової угоди.

 Це саме той «синуля» судді Вищого Господарського Суду України та екс- члена Вищої Ради Юстиції Валентини Палій , який «нагострив лижі» на посаду судді того ж таки Вищого Господарського Суду України. Можливо це просто такий собі « сімейний бізнес ».   

Тож чим керується суддя ?..  Адже закон такого права йому не дає.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: господарський суд,хабар,суддя Палий
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.