Відкритий лист Міністрові Внутрішініх Справ

20 мая 2012, 14:58
Владелец страницы
вільний журналіст
0
402

За що мене переслідують

                                                            Міністру Внутрішніх Справ України

                                                            гр. Захарченко В.Ю.

                                                            від Вахнія Олександра Віталійовича

 

 

                                                 ЗВЕРНЕННЯ

 

 п. Міністре! Станом справ на час написання даного звернення, слідчою частиною Святошинського районного РУ ГУ МВС в м. Києві, здійснюється провадження кримінальної справа за фактом закриття 16.05.12. гуртом громадських активістів грального салону на проспекті Перемоги, біля виходу зі станції метро «Святошин». Причиною подання на Ваше ім`я даного звернення, є упередженість в діях працівників очолюваного Вами міністерства.

 

 Перш ніж викласти суть справи, вважаю за доцільне повідомити, що причиною дещо радикальних дій громадських активістів, було не реагування працівниками Святошинського РУ ГУ МВС в м. Києві на подані ними раніше письмові скарги до прокуратури на факт безперешкодної діяльності залів ігрових автоматів на території району. Зі слів одного з затриманих, Миколи Єременка, я довідався, що він особисто неодноразово звертався до керівника Святошинського райвідділу міліції з проханням вжити передбачених чинним законодавством заходів з метою припинення діяльності залів де здійснюються азартні ігри. Зі слів Миколи Єременка я довідався, що керівник Святошинського РУ ГУ МВС в м. Києві, в брутальній і хамській формі запевняв про відсутність таких «в його районі». Прагнучи привернути увагу громадськості на факт бездіяльності працівників МВС, гурт патріотично налаштованих громадян, вдались 29.03.12. неподалік від станції метро «Святошин», 15.05.12. на території ринку «Бучанський» в м. Буча Київської області, та 16.05.12. також поблизу станції метро Святошин, до актів показового закриття залів ігрових автоматів. В часі закриття гральної зали на території ринку «Бучанський», журналістам вдалось з`ясувати, що власником зали ігрових автоматів є Олена Петровська. Оскільки від громадян, які інформували про функціонування азартно-ігрових закладів надходила інформація, що ігрові автомати передані власникам ігрових залів працівниками МВС, з метою унеможливлення їх (автоматів) подальшої експлуатації, ці автомати зумисне частково ушкоджувались. Стверджую, що в часі закриття приміщень де утримувались ігрові автомати, жодного відчуження майна та фізичного насилля супроти працівників ніхто не здійснював. Той факт, що для фіксації процесу закриття та ушкодження запрошувались представники ЗМІ є зайвим підтвердженням того, що учасники закриття жодного криміналу не чинили.

 

17.05.12., о сьомій ранку, до помешкання де я мешкав у м. Києві, за адресою бульвар Кольцова 15А, пом.314, прибула слідчо-оперативна група, діями якої керував оперуповноважений Київського міського управління МВС Юрій Цимбал. З його слів я довідався, що мене, а також ще кількох громадських активістів, звинувачують у скоєнні дій передбачених ст.187 КК України. Не надавши жодних документів які б санкціонували обшук в помешканні, працівники МВС запросивши в ролі пойнятих двох сусідок похилого віку, вилучили мій одяг, кілька мобільних телефонів (більшість з них були несправними) та ще деякі особисті речі. Мені ніхто не пропонував розписатися в протоколі обшуку, проте, серед речей які описували члени слідчо-оперативної групи, був набій та телефон які мені не належать, а причини їх з`яви серед речей які в мене вилучали мені не відомі. Підозрюю, що ці речі були принесені заздалегідь особами які здійснювали обшук з метою обтяжити моє становище. В часі обшуку, оперуповноважений Юрій Цимбал розпитував мене про мою громадську діяльність, про моїх знайомих, й пропонував після прибуття до Святошинського райвідділу міліції «не на протокол» повідомити якусь інформацію про осіб на яких мені вкажуть. Усвідомлюючи, що дані дії є формою політичних репресій, в часі етапування до Святошинського райвідділу міліції, я зумів вистрибнути під час руху з автівки на трасі й втекти від працівників МВС. Того ж дня, з мережі Інтернет, я довідався, що дії учасників закриття зали гральних автоматів, трактовані розбійним нападом й хуліганством.

 

 п. Міністре! Даним «Зверненням» повідомляю Вам, що жодних протиправних дій (себто відчуження майна та фізичного насилля) в часі закриття залів гральних автоматів ніхто не здійснював. Окрім того, вважаю за необхідне звернути Вашу увагу на наступне:

 

1) Чому мені та власнику помешкання не було пред`явлено санкцію на проведення обшуку в помешканні за адресою м. Київ, бульв. Кольцова 15А, пом.314?

 

2) Чому працівники МВС які здійснювали обшук в помешканні, не запропонували мені поставити підпис в протоколі виїмки особистих речей?

 

3) Чому працівники МВС які здійснювали обшук та виїмку, долучили до списку речі (набій та мобільний телефон) які мені ніколи не належали, і які я бачив в їхніх руках вперше в житті?

 

4) Чому затриманих учасників закриття зали ігрових автоматів допитували в нічний час, піддали катуванням (про факт застосування фізичного насилля супроти затриманих вони самі розповіли працівникам ЗМІ), не забезпечили їх захисниками й обманним шляхом відбирали покази про подію?

 

5) Якщо подія мала місце в Святошинському районі м. Києва й провадження проводиться Святошинським РУ ГУ МВС в м. Києві, чому справою мого затримання та обшуку керував працівник Київського міського управління МВС Юрій Цимбал?

 

6) Чому працівники Святошинського райвідділу міліції упереджено поставились до дій учасників закриття зали ігрових автоматів й жодним чином не реагували на беззаконня які чинять власники залів де здійснюються азартно-ігрові дії?

  

Оскільки жоден з учасників закриття зали ігрових автоматів жодним чином не збагатився, проте їхні дії трактуються розбоєм, а також враховуючи вищеперераховані факти, стверджую, що в діях слідчого, дізнавачів, працівників відділу карного розшуку Святошинського РУ ГУ МВС в м. Києві, а також працівників Київського міського управління МВС в м. Києві які дають їм вказівки щодо ведення справи, є ознаки політичного переслідування та репресій.

 

Копію даного «Звернення», прошу долучити до матеріалів кримінальної справи. 

       

                                                                                                         

                                                                                                    Вахній О.В.

 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.