Вдаримо примусовим голосуванням по інтернет грамотності

26 мая 2012, 12:05
Владелец страницы
Адвокат, политолог
0
746
Вдаримо примусовим голосуванням по інтернет грамотності

Примусовим інтернет голосуванням за керівника Хмельницької обласної ради дана влада вчить працівників бюджетної сфери користуватися інтернетом

Керівники та представники районних адміністрацій змушують працівників бюджетної сфери - голосувати в інтернет голосуванні за члена Партії Регіонів, Голову Хмельницької обласної ради - Миколу Дерикота.
В Старокостянтинівський виборчий округ входять 5 районів - Старокостянтинів, Летичів, Деражня, Стара Синява, Віньківці.
Зокрема, один з наших колег з Летичіва повідомив, що "минулого тижня булі вказівки від районних адміністрацій керівникам бюджетних сфер освіти. охорони здоров'я и т.д. в приказовому порядку Своїм підлеглім брати участь в голосуванні у рамках проекту Незалежної бюро новин "Вибори-2012" з конкретною ссилку http://nbnews.com.ua/confirmcandidate/f7595a99333eaa3c84d062d8e9865c78/  на 191 округ обирати Миколу Дерикота.

У школах вчителям інформатики ставлять завдання створювати для всіх вчителів електронні адреси (які для голосування онлайн є обов'язковими), щоб ті могли проголосувати. 

Всі це відбувається під звіт."

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: фальсификации,Хмельницька область,ВИБОРИ 2012
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.