Вирок Сергію Демішкану скасовано

31 мая 2012, 12:11
Адвокат, член Ради Адвокатів міста Києва
0
508
Вирок Сергію Демішкану скасовано

Сьогодні Вищий Спеціалізований суд з розгляду цивільних та кримінальних справ скасував вирок Баришівського районного суду Київської області у справі про вбивство Василя Кривозуба.

Нагадаю, що вироком Баришівського суду від 23 листопада 2011 року Сергія Демішкана засуджено до п’яти років позбавлення волі (умовно) з звільненням від покарання з іспитовим строком на три роки, Олександра Курдіна засуджено до семи років позбавлення волі, а Сергія Левченка засуджено до п’яти років позбавлення волі.

Вищий Спеціалізований суд встановив, що судом першої інстанції в неповній мірі враховано характер і ступінь тяжкості вчинених злочинів, а саме те , що мотивом їх скоєння було бажання засуджених збагатитися за рахунок потерпілого та те , що злочин скоєно в стані алкогольного сп’яніння .

Подробиці по ТСН на каналі "1+1" : http://tsn.ua/video/video-novini/noviy-povorot-spravi-demishkana.html?page=1&items=50152&type=0

 Також тут - http://www.tvi.ua/ua/watch/author/?prog=90&video=6639

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: мажоры,демишкан,вбивство,кривозуб
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.