Дніпропетровський «міцний горішок»

1 июня 2012, 13:45
Адвокат, член Ради Адвокатів міста Києва
0
460
Дніпропетровський «міцний горішок»

За вироком суду, ідею розбагатіти за допомогою терактів засуджений за минулорічний терористичний акт в Макіївці Дмитро Онуфрак запозичив із фільму "Міцний горішок".

Натомість сам  Дмитро так не вважає та в судовому засіданні, яке до речі пройшло на думку захисту, за сценарієм Служби Безпеки України, повністю заперечував свою вину та стверджував, що в міліції його катували, погрожували зґвалтувати вагітну дружину, вбити матір, шприцом занести йому ВІЛ-інфекцію.  За твердженням Онуфрака , він зізнався лише в пограбуванні таксиста, що вчинив в день вибухів в Макіївці. Так же вчинив студент Антон Волошин, якого засудили до восьми років позбавлення років.

Тож розслідування цієї резонансної справи було лише справою техніки «м’ясників» з МВС , СБУ та прокурорського «даху».

Мета  терористичних актів в Дніпропетровську дуже нагадує макіївські  – « або вибухи, або чотири з поливною мільйона доларів  ».  Невідомим залишається той, кому адресується вимога та й використання тротилу є «символічним». Тож ймовірним є те , що ті яких затримали за словами Президента , за підозрою у вчинені терактів у Дніпропетровську є лише кілька «нещасних», які опинилися в непотрібному місці та в непотрібний час та погодилися «співпрацювати з слідством».

Споглядаючи на вибухи в Москві та Волгодонську в вересні 1999 року, до яких ймовірно причетні спецслужби Росії, в наслідок яких загинули безневинні люди виникає питання, а чи не використовується досвід північного сусіда для стабілізації політичної ситуації в Україні ?


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: теракт,макиевка
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.