Іноді наша молодість грає проти нас

12 июня 2012, 10:27
Інженер-конструктор
0
18

Казуси життя

Перебуваючи часто на буд. майданчиках, стикаюсь з різними ситуаціями,які як  кумедні, так і сумні. Наприклад проводячи технічний нагляд, і висуваючи робочому чи всій бригаді притензії, щодо виправлення виконаної роботи, я часто чую: "та ми вже 30 років будуємо, і все ок, а ти тут молодий будеш нам вказувати як потрібно..." Оскільки дані фрази приходиться чути частенько, я знайшов на них контр-фразу: "якщо Ви гарантуєте що данний зварний шов (наприклад) забезпечить міцність конструкції, то підпишіться в актах скритих робіт замість мене, і вкажіть обовязково, що я Вам говорив протележна". Як правило, реакція одна, людина ховає руки в кишені і щось бурмочачи відходить в сторону. 

Виходить що наша молодість в деяких ситуаціях грає проти нас. Це неправильно, адже можна 50 років щось робити і не знати що можна краще чи якісніше. Потрібно жити відкритим розумом.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: строительство,проектирование
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.