Новітня українська казочка

29 июня 2012, 00:08
громадянка України
0
999
Новітня українська казочка

Казочка для дорослих, до якої вони ще можуть краще закінчення дописати, бо інакше нічого буде дітям потім ані переказати, ані віддати.


Казочка для дорослих, до якої вони ще можуть краще закінчення дописати, бо інакше нічого буде дітям потім ані переказати, ані віддати.


Жили-були собі у селі дід та баба. Довго жили щасливо, будиночок побудували , діток придбали, і виросли ті дітки, і поїхали по світу білому шукати кращої долі. Дід з бабою загорювали та невдовзі один за одним померли. Залишилась після них тільки хатка у спадок дітям , а діти в чужих країнах проживали і не мали можливості право власності на хатину оформити, але їм дуже “ поталанило ”, бо звернулись до такого собі Агентства нерухомості “Рога і копита”, а там їм і говорять: не треба вам право власності на будиночок оформлювати, ми замість вас дуже ефективно будиночком будемо управляти , здамо в оренду, будете мати з того зиск: так буде і вам, і нам зручніше і договір не треба вам з нами буде укладати, та і приїздити не потрібно, бо підпису вашого нам також не треба. На тому і вирішили.

Спочатку “Рога і копита” платили оренду, керували майном , а потім перестали платити взагалі, а згодом почали говорити, що не вистачає грошей навіть на “ ефективних управителів ” і тому спадкоємцям треба ще й приплачувати ...


При цьому було встановлено обмеження на прибування на батьківщині та на дозволений час перебування на території неоформленої спадщини не говорити РІДНОЮ МОВОЮ.


А ТЕПЕР ТЕЖ САМЕ , але МОВОЮ ЗАКОНУ. За КОНСТИТУЦІЄЮ, спочатку УРСР , а потім і УКРАЇНИ. Відповідно до глави 2 "Економічна система", статті 10 та статті 11 Конституції Української РСР було встановлено, що “Стаття 10. Основу економічної системи України становить соціалістична власність на засоби виробництва у формі державної (загальнонародної) і колгоспно-кооперативної власності. Соціалістичною власністю є також майно профспілкових та інших громадських організацій, необхідне їм для здійснення статутних завдань. Держава охороняє соціалістичну власність і створює умови для її примноження ”. Стаття 11. Державна власність - спільне надбання всього радянського народу, основна форма соціалістичної власності. У виключній власності держави є: земля, її надра, води, ліси. Державі належать основні засоби виробництва в промисловості, будівництві і сільському господарстві, засоби транспорту і зв'язку, банки, майно організованих державою торговельних, комунальних та інших підприємств, основний міський житловий фонд, а також інше майно, необхідне для здійснення завдань держави”.  Згідно з частиною 9 закону України УКРАЇНСЬКОЇ РАДЯНСЬКОЇ СОЦІАЛІСТИЧНОЇ РЕСПУБЛІКИ «Про зміни і доповнення Конституції» (Основного Закону) Української РСР було припинено дію глави 2 "Економічна система" і було встановлено, що “9. Припинити дію глави 2 "Економічна система", глави 16 "Державний план економічного і соціального розвитку Української РСР" і глави 17 "Державний бюджет Української РСР до прийняття нової Конституції Української РСР".

ДЕКЛАРАЦІЄЮ про державний суверенітет України N 55-XII від 16 липня 1990 року Верховної Ради Української РСР, яка діє по цей час і є основою для нової Конституції, законів України п.1 , 3 та 7 розділу VI. ЕКОНОМІЧНА САМОСТІЙНІСТЬ встановлює, що “Народ України має виключне право на володіння, користування і розпорядження національним багатством України. Земля, її надра, повітряний простір, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території Української РСР, природні ресурси її континентального шельфу та виключної (морської) економічної зони, весь економічний і науково-технічний потенціал, що створений на території України, є власністю її народу, матеріальною основою суверенітету Республіки і використовуються з метою забезпечення матеріальних і духовних потреб її громадян”. 


Ми, громадяни України з 28.06.1996 року - з дня вступу в законну силу Конституції України, набули у СПАДЩИНУ загальнонародну власність громадян Української РСР за ст.10 та 11 Конституції УРСР і відповідно до ст.13 та 14 та ст. 142-143 Конституції України повинні були набути право власності на державу Україну та право власності на територіальні громади, шляхом створення юридичних осіб держави і територіальних громад. Але ми як і в тій казочці цього не зробили, тому і маємо Агентство нерухомості “Рога і копита” в особі органів влади та олігархів, що спочатку привласнили собі 74 відсотки національного багатства, потім перестали платити нормальні пенсії чорнобильцям, афганцям, просто пенсіонерам, тому хворі на невиліковні хвороби не отримують допомогу від держави, бо її немає, так як немає власника — громадянина (більше тут http://pravoprostir.com/akt-progoloshennya-povernennya-gospodariv-v-ukra%D1%97nu/ http://pravoprostir.com/vladu-narodu-bezposerednya-demokratiya/ ). А потім на власника-громадянина переклали за все це відповідальність і незаконно заставили платити податки ( ЧИТАЙ тут http://pravoprostir.com/uvaga-pidpriyemciv-mi-z-vami-vzagali-ne-platniki-podatkiv-bo-mi-vsi-vlasniki-derzhavi-ta-teritorialnix-gromad/ / ) .

У нас відбирали 20 років країну — ми віддали , у нас незаконно забирають останні гроші через податки — і ми віддаємо. А чи заслуговуємо ми вже не на власній землі говорити власною УКРАЇНСЬКОЮ мовою ??? Тому необхідно ТЕРМІНОВО встановити право власності:- українського народу на національне багатство на 24.08.1991 року на “ землю (основне національне багатство ), її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу ( ст.13 та 14 Конституції України ) ”; територіальних громад сіл, селищ, міст, районів у містах на “ рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, що є в комунальній власності ( ст.142 та 143 Конституції). Ми бачимо , що все національне багатство держави знаходиться в руках керівників органів державної влади , які в незаконний спосіб є юридичними особами, і ці органи державної влади є ефективними бізнесовими структурами , які працюють на окремих осіб. Переконані , що цей потужний потенціал треба пере форматувати та переорієнтувати на територіальні громади і державну громаду українців встановивши конституційний лад (більше тут http://pravoprostir.com/ukra%D1%97na-nacionalna-derzhava/ ) . І тоді державна скарбниця, національне багатство почне працювати на громадян держави та членів територіальної громади. І тоді встановляться конституційні органи влади, яких небагато, а всі інші, що збільшують навантаження на бюджет зникають. А правоохоронні органи, які створені зараз не є конституційними, бо за законом, вони створюються виключно за ініціативою територіальних громад і ними ж фінансуються та призначається начальник міліції і цей орган зразу стає підконтрольними і керованими територіальними громадами, жителями територій. І тоді громадянину не треба буде робитись Робін Гудом і приводити до тями наркоторгівців, правоохоронців, забудовників, а достатньо буде ініціювання заміни начальника міліції територіальною громадою.

Далі буде ...


Мораль казочки така : якщо у нас з вами, у народу розікрали все, окрім моралі і духовності, то Бог допоможе навести лад в своїй хаті і вигнати з неї злодійчуків.


(C) Римма Білоцерківська - правозахисниця.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.