Диктатура НікЧем

2 июля 2012, 07:02
Адвокат, член Ради Адвокатів міста Києва
0
393

Коли Янукович переконує світову спільноту, що його режим самий демократичний в світі, в мене роботодавець запитує , чи я не опоную владі в робочий час?


Чинити опір завжди важче, ніж його не чинити. Режими Сталіна та Гітлера трималися на громадянах, що знаходили внутрішню мотивацію для виправдання насильства над інакомислячими (політично) або інколи над людьми , які відрізнялися коліром шкіри, віросповіданням чи мовою.  Натомість всі ці режими починалися з «тихих репресій»  коли,  невдоволеним режимом створювали умови, які б вимушували або покинути країну або замовкнути. Останнє теж не кращий варіант, оскільки невдовзі вони все одно потрапляли в « диктаторську м’ясорубку».

Україна не виняток. На моїй пам’яті два випадки, коли  я, через свої політичні переконання та громадську позицію. потрапляв під шалений тиск на роботі, що змусило мене звільнятися за власним бажанням та залишитися без постійного джерела заробітку. Вперше з цим я зіткнувся в 90-му році, а вдруге в 2002 році.

Зараз в 2012-му, коли Янукович переконує світову спільноту, що його режим самий демократичний в світі,  в мене  роботодавець запитує , чи я  не опоную владі в робочий      час?  Нікчеми знов у «фаворі», бо на них є попит !

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Янукович,режим
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.