Чому необхідно платити за протести

4 июля 2012, 20:32
0
397

Якщо немає захисту на майбутнє та належної винагороди активістам за проявлений героїзм люди будуть боятися виходити з протестом на вулиці

Чому мало-чисельний протест проти мовного закону. 
По перше, дуже часто можна почути про проплачені демонстрації і т.д., що це є дуже погано, не розумію в чому погано? Чому люди маючи позицію і ідуть (їдуть) на її захист мають це робити за власний кошт, якщо тільки дорога коштує у обидва кінці до 500 грн., а то і більше. Не всі можуть поїхати або прийти, комусь не дозволяє страх, комусь здоров'я, але ж підтримувати активних людей можуть. Активістам необхідно платити, їх треба годувати, а потім ще захищати. Треба це робити відкрито, щоб не було якоїсь неправди, хто хоче і може собі дозволити за власний рахунок будь ласка. Відкрийте рахунки повідомте про них, можна і СМС-кою фінансувати тільки повідомте і люди почнуть надсилати і побачите наскільки реальна є підтримка, і кожного вечора повідомляти скільки надійшло коштів, скільки сплачено і за що, і тоді люди будуть бачити відкритість і правду будуть приходити і пропонувати свої послуги. А керівникам та організаторам необхідно забезпечити повний захист будь-якого активіста або прихильника.  
По друге кажуть що міліція зупиняє, не дозволяє проїхати і т.д., незрозуміло чому вести себе як партизани по одинці? Якщо маєте позицію і протестуєте то єднайтеся, створюйте колони не з дох транспортних засобів, а з сотні, тисячі по переду пустіть комунальні машини з мигалками і гайда, що можуть вдіяти з тисячами, коли вони вийдуть просто повітрям подихати? 
Ну і на останок немає молодих дівчат, дівчата приїдьте покажіть чоловікам як треба насправді відстоювати свої права та позиції. Бо ніщо не зможе розбудити сплячого чоловіка як жіноча краса. Панове організатори платіть дівчатам більше, бо в них потреби більші і буде з Вами успіх! 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: мовний закон
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.