Середній наліт українського військового льотчика складає більше 20 годин

10 июля 2012, 10:47
0
414

Навесні цього року під час перебування в одній з авіаційних бригад тактичної авіації Міністр оборони України Дмитро Саламатін поставив завдання щодо доведення нальоту на кожного військового льотчика за першу половину 2012 року не менше ніж 20 годин.

– Завдання Міністра оборони з мінімального нальоту – виконано, – повідомив командувач Повітряних Сил ЗС України генерал-майор Юрій Байдак, підбиваючи підсумки півріччя льотної роботи.
За його словами, сьогодні середній наліт на одного військового льотчика складає більше 20 годин. Ті ж, хто входить до складу визначених екіпажів, провели в повітрі за штурвалом літака майже 25 годин. Цього показника було досягнуто вперше за останні п’ять років!
– У порівнянні з аналогічним періодом минулого року за перше півріччя в авіаційних бригадах майже вдвічі зросла кількість проведених льотних змін. Зважаючи на те, що загальний наліт льотчиків Повітряних Сил зріс більше, ніж у два рази, відповідно, вдвічі зріс показник нальоту на одного льотчика, – наголосив командувач виду Збройних Сил.
Як підкреслив генерал-майор Юрій Байдак, особливо відчутний ріст – у курсантів льотного факультету Харківського університету Повітряних Сил: якщо за аналогічний період минулого року наліт на одного курсанта складав менше 2 годин, то нині – в шість разів більше.
– Упродовж півріччя до бригад тактичної авіації стабільно надходила відремонтована і модернізована на підприємствах вітчизняного ОПК техніка. Льотчики одразу починали нести на ній бойове чергування, виконувати інші польотні завдання. Впевнений, що за результатами року буде виконано і наступне завдання Міністра оборони – не менше 40 годин нальоту на екіпаж за підсумками року, – наголосив командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-майор Юрій Байдак.
Він також додав, що Міністр оборони України Дмитро Саламатін тримає на особистому контролі питання щодо ремонту та модернізації авіаційної техніки Повітряних Сил.Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.