Комунальна власність і як нас грабують

1 августа 2012, 07:53
Студент
0
332

Приклади, пояснення і нова ідея- яка потребує оцінки

Наведемо один з фактів Стрийської міської ради. Рішенням сесії було передано в приватну власність, декілька сотих землі - безоплатно, одному з місцевих "олігархів".

Те що законно, не завжди справедливо.
Дійсно дії міської ради були законними, але не справедливими. Оскільки внаслідок таких дій , було зменшено частку комунальної власності в загальній структурі форм власності м. Стрия.

Комунальну власність на якесь майно можна порівняти наступним чином. Допустимо в мене є двоє знайомих і ми якимось чином набули автомобіль.Власність на цю машину в нашому колі можна назвати- комунальною. Коли ми вирішили його продати, ми виручену суму з продажу автомобіля розділяємо на трьох - бо так справедливо!!!

А чи буде справедливою наступна схема? 

Допустимо кожна сімя, сформована жителями територіальної громади (жителів міста) має рахунок в банку. На території міста діють комунальні підприємства, які приносять прибутки. Прибутки цих підприємств розподіляються, які і прибутки одержані від продажу комунального майна, по рахунках сімей. Кожна сімя, сплачує місцеві податки, як і підприємці та підприємства , для забезпечення всякої фігні (дороги, інфраструктура, тощо.)

Як вам це? Чи ліпше то шо є зараз?Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.