З добром до людей. Подарунки від Гереги.

6 августа 2012, 13:50
Блоггер. Общественный журналист.
0
477
З добром до людей. Подарунки від Гереги.

Продовжуючи тему.

Надаю кілька фото на тему, як кандидати в депутати завойовують серця виборців. Пані Герега пішла таким шляхом - встановлює на Лісовому масиві те, що мали б робити і без того комунальні служби міста - лави для старих, та дитячі майданчики для молодих.  Неоковирно та нашвидкоруч воно тут все робиться, але хоч щось робиться. Бо від недбальства житлово-комунальних служб міста скоро урветься терпець у цілого народа. 
Незхважаючи на вбивчу спеку, фонтан біля кінотеатру "Росію" так і не включили - вже літо скоро закінчується. Це була певна ознака про "покращення", бо фонтан працював той навіть у роки всесвітньої економічної кризи. То хоч мадам герега щось зробить для людей, які тихо ненавидять цю владу та коплять в собі гнів, ще не знаючи, як ним розпорядитися на виборах.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.