Пошуки цікавих авторів

13 августа 2012, 09:57
анархо-панк, Ліберальний Анархізм, внутрішня міграція
0
453
Пошуки цікавих авторів

Пошук цікавих авторів

Терміново шукаємо
1. Римовані вірші про Львів (легка стилістика). Видаватиметься книга. З видавництвом і упорядником домовлено. Прохання писати мені на е-mail: 7darkfog2@gmail.com, або розміщувати тут на стіні. Вірші будуть обговорюватися і найкращі увійдуть до збірника (умовна назва "Старий Львів"). 
2. Шукаємо також якісну та оригінальну поезію про їжу (овочі, фрукти, страви), каву, чай. Стилістика віршів довільна (римовані, вільні, білі, верлібри), але тексти без ненормативної лексики. Якщо маєте такі, н
адсилайте, будь ласка, на адреси: lilia_demydiuk@ukr.net, 7darkfog2@gmail.com, або розміщуйте тут на стіні :))
3. Шукаємо дитячі вірші та казки про їжу. Надсилайте їх за вказаними вище адресами, або кидайте тут на стіну.
За останні два проекти наразі йдуть перемовини з видавцями та спонсорами, але без текстів що ми їм запропонуємо? Тому ваші якісні тексти сприятимуть успішній реалізації задуманих проектів.
п.с. Шукаються також якісні перекладачі на німецьку. Це також терміново. Вам до перекляду подаватимуться верлібри. Всі тексти розглядатимуться упорядниками і потім Вам відписуватиметься результат.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.