Сергеіч тіпа з Оболоні

16 августа 2012, 10:59
Dolce far niente
0
443

третя серія


Сергеіч знов запостив блог. Тепер з купою звинувачень на Андрія. Головне його звинувачення - буцімто Андрій сказав що "в червні 1941го СССР не ввійшов в Антигітлерівську Коаліцію". Для цього він навіть видер цитату з Вікіпедії про те що в червні 41го СССР в цю Коаліцію вступив (а куда йому ще треба було вступати після нападу Німеччини на СССР?).
На аргументовані заперечення, і на його у відповідь "блог не про це" прохання конкретизувати тоді його претензії до Андрія - він почав за своєю звичкою терти ці дуже некомфортні для нього репліки.
Я розумію що для справжнього русонацика існують тільки дві думки - його і неправильна. Але ж і совість треба мати?
Вирішив робити скріни коментів які він тре. Хоча дещо пропустив, не встиг зробити.По мірі того що Сергеіч буде терти - я буду добавляти нові скріни. Хай усі побачать дурість і здатність до дискусії цього справжного російського націоналіста.
Чим Сергеіч аргументує своє тупе невміння вести дискусію? Основні його відмазки - звинувачення "в хамствє", "блог нє об етом", і накінець "іді на свой блог". 
Нові його відмазки теж по-можливості будуть походу додаватись.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.