В Києві Спілка Молоді Регіонів роздає шпроти на: В/О №222 (+ФОТО/ВІДЕО)

19 августа 2012, 12:55
0
599
В Києві Спілка Молоді Регіонів роздає шпроти на: В/О №222 (+ФОТО/ВІДЕО)

ВГО "Союз молоді регіонів" передали до "Ради ветеранів міста-героя Києва" близько 400 пакунків з продуктовими наборами, скатертинами, рушниками та ласощами для подальшого поширення серед виборців.

Мобільна група громадянського руху "Спільна Справа" зафіксовала сьогодні роздачу безкоштовних продуктових наборів виборцям, яка здійснювалась молодіжним крилом Партії регіонів - ВГО "Союз молоді регіонів" в Києві. 

О 13.00 за адресою місто Київ вул. Терещенківська, 13 активісти ВГО "Союз молоді регіонів" передали в ГО "Рада ветеранів міста-героя Києва" для подальшого поширення серед виборців близько 400 пакунків з продуктовими наборами, скатертинами, рушниками та різноманітними засобами гігієни. 

Джерело "Спільної Справи" в ГО "Рада ветеранів міста-героя Києва" повідомило, що на зустрічі мав бути присутнім кандидат від Партії регіонів Максим Луцький, який балотується по Солом'янському району столиці (222-ий виборчий округ), проте, дізнавшись про присутність на зустрічі спостерігачів, Луцький залишився у власному автомобілі.

ПРАВОВИЙ ВИСНОВОК: Партія регіонів прикриваючись діяльністю молодіжної організації яка є "молодіжним крилом Партії регіонів" проводить підкуп виборців України!

Нагадаємо також що членом  ВГО "Союз молоді регіонів" згідно Статуту можуть бути:
СТАТУТ ВГО "СМР" п.4. ЧЛЕНСТВО В СМРУ
4.1. Членом СМРУ може бути кожен громадянин України віком від 14 до 28 років, який визнає Статут СМРУ, та не є членом політичної партії, крім Партії регіонів. !!!


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.