Андрій Березюк: Чому бояться «удару» Кличка?

9 сентября 2012, 21:02
менеджер, громадський діяч
0
368

Майже на всіх біл-бордах обірвана реклама партії «УДАР» Віталія Кличка. Хто за цим стоїть?

Проїжджаючи вулицями Львова, все частіше бачу на біл-бордах обірвану рекламу партії  «УДАР» Віталія Кличка. Не знаю хто це робить, проте в одному впевнений твердо – нас не лише остерігаються, але й панічно бояться. Теперішня влада та інші партії-сателіти регіоналів нас лякаються. Дуже хотілося б вірити в те, що їхніми «партнерами» у цьому не виступають інші опозиційні сили, адже їхні агітаційні щити дивним чином стоять цілісінькі та неушкоджені.

  Нам перешкоджають проводити передвиборчу кампанію, нас обливають брудом, на нас тиснуть, навмисне змішують та пов’язують роботу партії «УДАР» з іншими сферами діяльності братів Кличків. Наприклад, у Луганській області Володимиру Кличку відмовили у всіх залах, де б він міг провести зустріч із жителями міста з нагоди відкриття дитячого спортивного майданчика у рамках програми "Клич друзів - граємо разом" благодійного фонду братів Кличків. "Влада створює перешкоди нашим зустрічам із людьми, тому що прізвище Кличко асоціюється у неї з діяльністю мого брата Віталія і партії "УДАР", - відзначив він у коментарях луганським журналістам.

 Членам партії погрожують звільненням з роботи, якщо ті братимуть участь у парламентських виборах. Так, троє мажоритарників з Донецька змушені були звільнитися зі свого основного місця роботи через свою партійну приналежність та діяльність.

 Розповсюджуються чутки, що серед нас і наших прихильників найменше патріотів. Я не можу зрозуміти, що саме наші опоненти мають на увазі під цим поняттям. Хіба це не «патріотизм» - прагнення побудувати високорозвинену країну європейського рівня, викорінити корупцію, досягти беззаперечного дотримання законів? В Україні непогана законодавча база, але вся біда в тому, що кожен чиновник певного рівня трактує закон так, як вигідно йому та його кишені. 

 Одним з перших кроків буде знищення корупції, люстрація влади та притягнення корупціонерів до відповідальності. Наступна точка удару - боротьба, знищення безправ’я та безвідповідальності місцевих громад. Саме тому, щоб дарма не гаяти час, партія «УДАР», ще до свого обрання до парламенту, розпочала збір інформації про факти корупції, та започаткував акцію «Люстрація влади». В агітаційних наметах можна заповнити спеціальні бланки про факти корупції та зловживання посадовими повноваженнями з боку державних службовців та працівників силових структур. Зібрана інформація в майбутньому стане основою для низки антикорупційних розслідувань. Відповідний законопроект щодо цього вже підготовлений юридичним управлінням партії «УДАР».

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.