Афганці і чорнобильці нервово курять...

11 сентября 2012, 10:34
Владелец страницы
0
461
Афганці і чорнобильці  нервово курять...

Хтось тут сказав, що немає пороху в порохівницях у українців. Хтось писав, що Донбас втратив свій бойовий дух. Не вірьте люди, то все брехня і наклеп і маріупольці це довели.

Подивилася сьогодні новий блог Романа Шрайка "Найдите 10 отличий" на УП і мене здивувала реакція  дописувачів коментарів. Багато хто потішається над нашими запасливими співвітчизниками. Ще й з баранами їх порівнюють. Це все від нерозуміння або від невміння використовувать енергію у мирних цілях.

Ось уявіть собі на хвилиночку, що юрбі буде запропоновано прийти за парасольками під Верховну зраду України. І що, встоїть той паркан та ментовські кордони? Дзуськи.
Дарую рецепт опозиційним креативщикам. За моїм рецептом жодних проблем із зібранням мітингів протесту від сьогоднішнього дня бути не повинно. Запасайтеся парасольками, сумками або м"ячиками із символікою ПР і гайда зраду штурмувать. Якщо є ресурси на прасувальні дошки або міксери- можна замахнутися на Межигір"я...

Доречі, чому парасольки ригів роздавали мєнти? 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.