«Самовисуванець» Партії регіонів Ігор Баленко

12 сентября 2012, 09:27
студент
0
2378

Із кожним днем політичні «лузери» все більше і більше дивують мешканців столиці.

Давно відомо, що на шляху до влади кандидати в народні депутати засобів не вибирають. Свідченням цього є поведінка «фуршетного» «самовисуванця» у народні обранці Ігоря БАЛЕНКА, який навіть не приховує свій тісний зв’язок із Партією регіонів.

Самовпевненість у однозначній перемозі - не має меж. Систематичний підкуп виборців та відкритий тиск на голів ОСББ із боку місцевої адміністрації можна назвати виборчою програмою цього кандидата. За останні два роки «царювання» Партії регіонів мережа магазинів «Фуршет» розширилась. Це у той час, як інші гравці ринку долають кризу, провладна підтримка тільки сприяє розвитку бізнес-імперії Ігоря Баленка. Сьогодні олігарх Баленко робить дуже вигідну інвестицію: купує голоси по 300 гривень, а потрапивши до парламенту вкраде з бюджету чергові 3 мільярди. От як продовжує дивувати своїми "нестандартними" піар-акціями кандидат – «самовисуванець» Баленко за підтримки Партії регіонів.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.